Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba !

Belangrijkste voorzieningen

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! appartementen van 65 m² hebben een ligging aan het strand en bieden uitzicht op de zee 250 meter verwijderd van Ecotuba. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 10 personen in 2 slaapkamers.

    Het strand Tenorio ligt op een afstand van 2 km, terwijl het Praia das Toninhas vlak om de hoek van het 2-badkamer appartement is. Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! appartement is binnen 10 minuten met de auto vanaf Praia Santa Rita, op een steenworp van het uitkijkpunt van Toninhas Strand en Long Beach gelegen.

    Gasten zijn welkom om eigen eten in een complete keuken te koken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 09:00

    Kameropties bij Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba !

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Buitenkant foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Buitenkant foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Wastafels foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Buitenkant foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Keuken foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Toiletten foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Bedden foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Kamer foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Keuken foto Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! Keuken foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 65 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba !

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba !

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit strand Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! appartement?
      Dit strand Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba ! appartement heeft een oppervlakte van 65 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ap 50 Metros Da Orla Praia Grande Ubatuba !